Jogosítvány kezdés Budapest

Jelentkezés Autósiskola budapest

E-learning (online elméleti) képzés

A személyes ügyintézés mellett lehetőséged van az online beiratkozásra is. Továbbra is készséggel állunk rendelkezésedre budapesti irodáinkban a megadott ügyfélfogadási időben, de online rendszerünknek köszönhetően magad is intézheted regisztrációdat a jogosítvány megszerzésének első lépésére, a KRESZ-tanfolyamra. Az online képzést saját napirendedhez tudod igazítani és irodánkat is ráérsz személyesen felkeresni a tananyag feldolgozása után. A KRESZ-vizsgára történő jelentkezéshez szükségünk lesz az orvosi alkalmassági igazolásodra ("B" kategóriás jogosítvány esetén 1-es csoportú véleményt kell kérned háziorvosodtól).

A kezdőrészletet bankkártyás fizetéssel tudod teljesíteni, mely feltétele az online elméleti (e-learning) tananyag megkezdésének.

• hozzáférés a tananyaghoz perceken belül, akár hétvégén vagy éjszaka is
  • a beiratkozáshoz nem kell utaznod
  • az elsősegély tananyagot is tartalmazza a "B" kategóriás képzés
  • bankkártyás fizetés pár kattintással

Személyes ügyintézés

Beiratkozáshoz kérjük, személyesen fáradj be irodánkba és hozd magaddal a következőket:

• Érvényes személyi igazolványod és magyarországi lakcímkártyád (amennyiben nem vagy magyar állampolgár, igazolásra lesz szükséged arról, hogy az engedély kiadását megelőző hat hónapban Magyarországon tartózkodtál).
  • Amennyiben rendelkezel már valamely típusú vezetői engedéllyel, akkor azt, vagy annak másolatát.
  • Beiratkozáskor nyilatkoznod kell, hogy a minimálisan előírt 8 osztályos általános iskolai (vagy ettől magasabb) végzettséggel rendelkezel, az eredeti bizonyítványt a Közlekedési Hatóság fogja kérni tőled az első vizsgád alkalmával.
  • A tandíj első részletét.
  • Orvosi alkalmassági igazolást – ennek beszerzésére az autósiskola üzemorvosánál is van lehetőség. Nem szükséges orvosi alkalmassági igazolást kérnie annak, aki már rendelkezik valamely típusú érvényes vezetői engedéllyel – kivéve a moped jogosítványt.

Autósiskola Budapesten

Szerezd meg jogosítványodat Budapesten, könnyen megközelíthető tanpályákon és gyakorlati helyszíneken!

Itt találsz meg minket